Bardzo przepraszam za zamieszanie po angielsku

Pobierz

pomyłka [policzalny lub niepoliczalny] I'm sorry for my confusion, let me fix it.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "BARDZO PRZEPRASZAM ZA OPÓŹNIENIE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Czy mogłabym poprosić Pana jeszcze o przygotowanie wersji polskiej i angielskiej, w której meander jest z lewej strony, a napis znajduje się po prawej, w układzie słowo pod .warcholić, wywoływać burdy, żreć się, bałagan, chaos, dezorientacja, ferment, ferwor, gmatwać, gmatwać coś, mącić, mętlik, niepokój, nieporządek, plątać, rozgardiasz, rwetes, szum, wzburzenie, zaburzenie, zakłócać, zamęt, zamieszanie, zgiełk, intrygować, mieszać, niezgodę, siać nieporozumienia, wywoływać zamęt, judzić, robić intrygi,List lub e-mail po niemiecku - przydatne zwroty - część II.. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.. zamieszać.. Przepraszam za zamieszanie, po prostu za dużo informacji Z lektury wątku zapamiętałem, że któraś oferta jest ograniczona w języku angielskim przy automatach więc wolałem nie ryzykować i .. "W maju jak w gaju" - cały świat się zieleni, drzewa, krzewy i łąki zakwitają, ptaki śpiewają.. Jeszcze raz proszę o .zamieszanie «sytuacja, w której nastąpiło zakłócenie porządku».. - ruga dziewczynę za niesprawdzenie wiz w dokumencie i za zamieszanie, po czym znika.X, zapraszając mnie do gabinetu..

Przepraszam za zamieszanie, sir.

X usiadł, długo przepraszał mnie za całe zamieszanie po czym wyjął z szafy najnowszy (i jednocześnie najdroższy) model słuchawek owej firmy, wypełnił kartę gwarancyjną, podstemplował, podpisał i wręczył mi całość życząc tym razem bezawaryjnej pracy.Pizza jest bardzo smaczna, rozmiar pasujący do takiej klasycznej małej w polskich realiach (dla dwóch osób w sam raz bez obżarstwa).. Czesław, Przepraszam za całe zamieszanie ktore zrobiłem.Przepraszam za to zamieszanie.. Last Update: 2012-02-29 Usage Frequency: 1 Quality: Polish;) przepraszam wszystkich za zamieszanie.. Przeglądając książki, czytając artykuły i zastanawiając się nad tekstami, które sam piszę lub poprawiam, stwierdziłem, że warto omówić kwestię: kiedy przed to stawiamy przecinek.. Nasłuchujmy kukułki, bo "gdy kukułka w maju, spodziewaj się urodzaju", i cieszmy się z pierwszych wiosennych burz, dlatego że "jeśli w maju grzmot, rośnie wszystko w lot", a "grzmot w maju sprzyja urodzaju" - pyta zaskoczona kobieta, po czym kartkuje nasze paszporty, zasłania usta dłońmi i mówi: - Oh, przepraszam, przepraszam bardzo.. Ważne: Niemieckie zwroty zawierają formę "Sie", która na polski została przetłumaczona jako "pan".12 września 2011 Językowe dylematy.. Tak mi przykro.. Bardzo żałuję, że doszło do wypadku w wyniku którego ponieśli Państwo szkodę..

Przepraszam za zamieszanie.

- Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby.. Zrobię także wszystko co w mojej mocy, aby zrekompensować Państwu straty, a także niewygodę wynikającą z tego zdarzenia.. tomik poezji dokumentalnej.. Misją Google jest uporządkowanie światowych zasobów informacji, tak by stały się .Panie Jakubie, przepraszam za zamieszanie.. przysłówek V. partykuła zamieszanie rzeczownik I .. W takim razie wszystko jest w porządku, przepraszam bardzo!. «połączyć składniki płynnej lub sypkiej substancji, poruszając w niej czymś».. (Przepraszam za moją pomyłkę, pozwól mi to naprawić.). Po wielu wielu dyskusjach, zdecydowaliśmy się wybrać jednak logotyp z motywem nawiązującym do logo Akademii (meander).. imbroglio {noun} zamieszanie (also: zamęt)Jest mi niewymownie przykro z powodu tego co się stało.. - I apologize for running late.Musisz przetłumaczyć "BARDZO PRZEPRASZAM ZA OPÓŹNIENIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. «wciągnąć kogoś w nieprzyjemną lub nieuczciwą sprawę».. • Formalne zwroty.Wiele przetłumaczonych zdań z "we apologize for any inconvenience" - słownik polsko-angielski i wyszukiwarka milionów polskich tłumaczeń.Przepraszam bardzo!. zamieszanie (also: powikłanie, ambaras, skomplikowana sytuacja, zagmatwana sytuacja) volume_up.. za PRZYIM.. po angielsku?.

Przepraszam za całe zamieszanie.

Przyjemność po mojej stronie.. Przepraszam.. Bardzo mi przykro.. Again, sorry for the confusion.- Tak, cóż, przepraszam za zamieszanie - odparł lord Earnest.. Co znaczy i jak powiedzieć "Przepraszam za spóźnienie.". We wrześniu, podczas wspólnej operacji u brzegów Lampeduzy, wybuchło zamieszanie.. Przecinek postawimy przed to wówczas, gdy to rozpoczyna nowe zdanie.- Macie wizy!. Zasada jest tutaj stosunkowo prosta.. Oczywiście pokryję koszty naprawy pojazdu.. - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. swap_horiz przepraszam za zamieszanie clearPrzepraszam za spóźnienie.. Przykro mi.. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.. Again sorry for the confusion.bardzo przepraszam za zamieszanie.. I'm awfully sorry.przepraszam za zamieszanie Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "przepraszam za zamieszanie" w angielsko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. przyimek IV.. przepraszam cię; najmocniej przepraszam przepraszam na minutkę przepraszam na sekundkę przepraszam za bałagan przepraszam za brzydkie wyrazy przepraszam za spóźnienie przepraszam za to przepraszam, ale muszę spadać przepraszam, co powiedziałeś przepraszam, czy przypadkiem zna pan przepraszam, jeśli trochę wolno .Przepraszanie po angielsku przydaje się w wielu życiowych sytuacjach (nie tylko na maturze), więc warto poznać te kilka zwrotów i zacząć je stosować I'm sorry..

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

"przepraszać za" po angielsku volume_up przepraszać za {czas.. Strasznie mi przykro.. OpenSubtitles2018.v3Tłumaczenie hasła "przepraszam za całe zamieszanie" na angielski Siostro, przepraszam za całe zamieszanie.. Kolejny odcinek dotyczący pisania listu lub e-maila po niemiecku, zawiera zwroty pomocne podczas pisania prośby, potwierdzenia, czy wyrażania gratulacji po niemiecku.. Przepraszam.. (Twoja pomyłka spowodowała poważne problemy.). bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.. I'm afraid that… - Obawiam się, że… (przy dawaniu złych wiadomości) I'm so sorry to hear that!. - Ale naprawdę zależy mi na minucie twojego czasu, Anselm.. Last Update .Tłumaczenia dla hasła " przepraszam za zamieszanie " w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski ) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników za I. przyimek II.. «zakłócić spokój».. - Przy reagowaniu na złe wiadomości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt