Opisz tajemniczy ogród gdy mary ujrzała go po raz pierwszy

Pobierz

.Historia ogrodu jest smutna.Ciotka Mary dbała o to miejsce najlepiej jak potrafiła.Pielegnowanie kwiatów sprawiało jej przyjemność,uwielbiała spędzać czas w swoim ogrodzie.Kiedys było tam pieknie i kolorowo,jednak gdy zabrakło kobiety,wuj Mery nie chciał dbać o to,co jego ukochana stworzyła.Za bardzo przypominało mu to o stracie żony.. Królestwo róż leżało pomiędzy parkami i sadami.. [drugi akapit]Gdy Mary pierwszy raz .Arek13031996 Miejscem, które chcę opisać to ogród, kiedy Mary ujrzała go pierwszy raz w lekturze "Tajemniczy Ogród", F. H. Burnett.. Dziewczynka urodziła się w Indiach.. W ogrodzie zginęła żona pana Archibalda.Tytułowy tajemniczy ogród miał dwa oblicza- jedno straszne, bo był zaniedbany, drugie piękne, po wypielęgnowaniu.. Domyślała się ,że to dziwne miejsce kryje jakieś tajemnice.. Znajdował się w posiadłości państwa Cravenów.. Otoczona wysokim murem, który pokrywała zasłona z bluszczu zakrywająca.. Gdy Mary Lennox weszła i zobaczyła ogród, pomyślała, że "jest to najrozkoszniejsze miejsce", jakie można sobie wyobrazić.. Question from @Rabiegadominika56 - Szkoła podstawowa - PolskiMiejscem, które chcę opisać to ogród, kiedy Mary ujrzała go pierwszy raz w lekturze "Tajemniczy Ogród", F. H. Burnett.. Widać też, że niegdyś rosnące tam rośliny.Tytułowy tajemniczy ogród miał dwa oblicza- jedno straszne, bo był zaniedbany, drugie piękne, po wypielęgnowaniu..

Jak wyglądał tajemniczy ogród, kiedy zaczęły w nim rosnąć rośliny?

PRACA DOMOWA Napisz pracę na wybrany przez siebie temat i odeślij najpóźniej do poniedziałku 15.06.2020.. Furtka została zamknięta, a klucz głęboko zakopany.Miejscem, które chcę opisać to ogród, kiedy Mary ujrzała go pierwszy raz w lekturze "Tajemniczy Ogród", F. H. Burnett.. Jak sama nazwa tytułu książki mówi ogród był tajemniczy Był zamknięty przez 10 lat.. Otoczona wysokim murem, który pokrywała zasłona z bluszczu zakrywająca.. poleca 78 % Język polski Tajemniczy ogród - opis.opisz jak wyglądał ogród gdy Mary Lennox zobaczyła go po raz pierwszy książka TAJEMNICZY OGRÓD dam naj prosze o odpowiedźJęzyk polski "Tajemniczy ogród" - opis tytułowego ogrodu Ogród, w którym przebywała Mary z przyjaciółmi, był uroczy, ale tajemniczy.. Znajdował się w posiadłości państwa Cravenów.. Ogród sprawiał przerażające wrażenie.. Zaglądał do niego raz po raz przechodząc przez płot ogrodnik Ben.. Znajdował się w posiadłości państwa Cravenów.. Zaglądał do niego raz po raz przechodząc przez płot ogrodnik Ben.Przydatność 50% Opis tytułowgo Tajemniczego Ogrodu.. Znajdował się w posiadłości państwa Cravenów.. Jak sama nazwa tytułu książki mówi ogród był tajemniczy Był zamknięty przez 10 lat.. Jak sama nazwa tytułu książki mówi ogród był tajemniczy Był zamknięty przez 10 lat.. Gdy Mary Lennox weszła i zobaczyła ogród, pomyślała, że "jest to najrozkoszniejsze miejsce", jakie można sobie wyobrazić..

W ogrodzie znajdują się także drzewa.opisz tajemniczy ogród..

Bezlistne gałęzie zupełnie splątanych,gęstych i pnących się róż okrywały wysokie mury okalające ogród od zewnątrz.Przydatność 60% Opis tytułowgo "Tajemniczego Ogrodu".. Rodzice dziecka lubili życie wygodne.. Zanim Mary znalazła kluczyk i furtkę prowadzącą do ogrodu, był on zapomniany przez wszystkich domowników, ponieważ był przyczyną nieszczęścia w rodzinie.Jak wyglądał tajemniczy ogród, kiedy Mary weszła tam po raz pierwszy?. Miejscem, które chcę opisać to ogród, kiedy Mary ujrzała go pierwszy raz w lekturze "Tajemniczy Ogród", F. H. Burnett.. Zaglądał do niego raz po raz przechodząc przez płot ogrodnik Ben.Opisz głównego bohatera opowiadania GRA ENDERA.. Znajdował się w posiadłości państwa Cravenów.. Zaglądał do niego raz po raz przechodząc przez płot ogrodnik Ben.. Bezlistne gałęzie zupełnie splątanych,gęstych i pnących się róż okrywały wysokie mury okalające ogród od zewnątrz.Charakterystyka Mary Lennox ("Tajemniczy ogród") Mary Lennox jest bohaterką książki pt. "Tajemniczy ogród".. Są tam ławki czy inne miejsca służące odpoczynkowi.. Jak sama nazwa tytułu książki mówi ogród był tajemniczy Był zamknięty przez 10 lat..

Ogród, w którym przebywała Mary z przyjaciółmi, był uroczy, ale tajemniczy.

50 PKT.. Rosły w nim szare drzewa a trawa miała rudy kolor.Język polski "Tajemniczy ogród" - opis tytułowego ogrodu Ogród, w którym przebywała Mary z przyjaciółmi, był uroczy, ale tajemniczy.. Znalazła sekretną furtkę, otworzyła ją i znalazła się po drugiej stronie muru w strasznie dziwnym miejscu.. Zaglądał do niego raz po raz przechodząc przez płot ogrodnik Ben.Przydatność 60% Opis tytułowgo "Tajemniczego Ogrodu".. Królestwo róż leżało pomiędzy parkami i sadami.. Królestwo róż leżało pomiędzy parkami i sadami.. Zanim Mary znalazła kluczyk i furtkę prowadzącą do ogrodu, był on zapomniany przez wszystkich domowników, ponieważ był przyczyną nieszczęścia w rodzinie.Mary intrygował bardzo wysoki mur cały porośnięty zielonym bluszczem.. Zaczęliśmy od ustalenia, czym w ogóle jest taka śmieszna książeczka, jak lapbook.. Ogród otaczał wysoki mur.tajemniczy ogród miał dwa oblicza- jedno straszne, bo był zaniedbany, drugie piękne, po wypielęgnowaniu.Zanim Mary znalazła kluczyk i furtkę prowadzącą do ogrodu, był on zapomniany przez wszystkich domowników, ponieważ był przyczyną nieszczęścia w rodzinie.. Jak sama nazwa tytułu książki mówi ogród był tajemniczy Był zamknięty przez 10 lat.. Jak sama nazwa tytułu książki mówi ogród …Miejscem, które chcę opisać to ogród, kiedy Mary ujrzała go pierwszy raz w lekturze "Tajemniczy Ogród", F. H. Burnett..

Jak sama nazwa tytułu książki mówi ogród był tajemniczy Był zamknięty przez 10 lat.

Ogród otaczał wysoki mur.Język polski "Tajemniczy ogród" - opis tytułowego ogrodu Ogród, w którym przebywała Mary z przyjaciółmi, był uroczy, ale tajemniczy.. Prowadzili bujne życie towarzyskie, więc oddali córkę pod opiekę hinduskiej służbie, żeby dziewczynka im nie przeszkadzała.Proszę jak …Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest.. Otoczona wysokim murem, który pokrywała zasłona z bluszczu zakrywająca wejście do sekretnego miejsca.. Otoczona wysokim murem, który pokrywała zasłona z bluszczu zakrywająca.. poleca 71 % Język polskiJęzyk polski "Tajemniczy ogród" - opis tytułowego ogrodu Ogród, w którym przebywała Mary z przyjaciółmi, był uroczy, ale tajemniczy.. Zaglądał do niego raz po raz przechodząc przez płot ogrodnik Ben.Przydatność 50% Opis tytułowgo Tajemniczego Ogrodu.. Miejscem, które chcę opisać to ogród, kiedy Mary ujrzała go pierwszy raz w lekturze "Tajemniczy Ogród", F. H. Burnett.. Otoczona wysokim murem, który pokrywała zasłona z bluszczu zakrywająca.. poleca 78 % Język polski Tajemniczy ogród - opis.2.Miejscem, które chcę opisać to ogród, kiedy Mary ujrzała go pierwszy raz w lekturze "Tajemniczy Ogród", F. H. Burnett..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt