Test z lektury kamienie na szaniec trudny

Pobierz

U góry znajdziesz quiz Kamienie na szaniec 1.Kamienie na szaniec - przetestuj swoją wiedzę.. wg Piotrbachonski.. A.doc, KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Polska Walcząca.. Alek,Zośek,Rudy Olek,Zosiek,Rudek Olek,Rudy,Zośka Alek,Rudy,Zośka : 8.. "Kamienie na szaniec" to: a) powieść przygodowa b) opowiadanie fantastyczne c) powieść historyczna d) opowieść reportażowa 26.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Wpisz lub zaznacz właściwą odpowiedź.Test Cierpienia Młodego Wertera - Johann Wolfgang Goethe 3 Test Średniowiecze 1 Test Mały Książę - Antoine de Saint Exupéry 3 Test Ogniem I Mieczem - Henryk Sienkiewicz 4 Test Konrad Wallenrod - Adam Mickiewicz 1 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 6 Test Nad Niemnem - Eliza Orzeszkowa 3 Test Mitologia - Jan Parandowski 8 Test Renesans 3Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury kamienie na szaniec': 10000+ Kamienie na szaniec - test Test..

Takie też są Kamienie na szaniec.

Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.Charakterystyka Rudego z lektury kamienie na szaniec 2012-03-13 12:04:04 A.Kamiński Kamienie na Szaniec test - pomocy 2010-09-29 19:59:43 sprawdzian z lektury ,, Kamienie na szaniec "?. wg Iwotym1.Test • Kamienie na Szaniec • pliki użytkownika piotrek74 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Pomocy !. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. 2 miesiące.. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. Przyjaciele nie mają wątpliwości, chłopaka trzeba uwolnić.. "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Książka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25.. Ten test może Ci pomóc.. B.docTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?. a) "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza.Plik TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym..

Kto jest autorem lektury "Kamienie na szaniec"?

9.Po aferze kopernikowskiej Alek ukrywał na wsi u narzeczonej, Basi.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?. 3 lata.. Opis testu.. Zofia Nałkowska; Aleksander Kamiński; Juliusz Słowacki; Sprawdź się w poniższych tematach: "Oskar i Pani Róża"z głodu w obozie koncentracyjnym od strzału : 6. Ilu więźniów odbito w akcji pod Arsenałem?. Jakim zajęciem zasłynął .1.a) 2.d) 3.b) 4.a) Jan Bytnar -Rudy b) Aleksy Dawidowski - Alek c) Leszek Domański - Zeus d) Tadeusz Zawadzki - Zośka 5.a) 6.b) 7.. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. Czy masz kocie oczy?. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. 84% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść; 73% Test z Kłamczuchy; 69% Test z MitówTrudne.pl › gimnazjum › Język Polski.. Żyć i pięknie umierać 8.Afera Kopernikańska w której zasłynął Alek polegała na jego samodzielnej akcji usunięcia niemieckiej tablicy (płyty) z pomnika Mikołaja Kopernika.. Wzorowany na sprawdzianie, który sama pisałam w szkole.Test z "Kamienie Na Szaniec " .. Czy znasz znaczenie tych symboli z fusów?. Narysuj znak Polski Walczącej 4.Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski..

Kamienie na szaniec Test.

Czy masz kocie oczy?. potrzebuje to do 21:30 Zdjęcie nie chce mi się załączyć więc podam strone na z a d a n e .plpustobrzmiących słów; autor pozostaje zawsze w zgodzie z tymi, o których pisze, i z samym sobą.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test z lektury: "Kamienie na szaniec" .. Jakim typem ucznia będziesz w wiedźmińskiej szkole?W tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. XxEmjaxX; 17.04.2011 Opis przeżyć wewnętrznych w lekturze "Kamienie na szaniec", Akcja pod Arsenałem, wciel się w konkretną postać.. Jakim typem ucznia będziesz w wiedźmińskiej szkole?. Aresztowanie Rudego.. Co oznacza ten symbol?. Rozwiąż następujące skróty: AK - Armia Krajowa GS -Grupy Szturmowa 3. pytanie 1 z 15.. Więzienie, funkcjonujące jeszcze przed wojną.. Inne tryby testu.. Wojsko Polskie.Kamienie na szaniec to: a) portret pokolenia urodzonego około 1920 roku b) wszystkie odpowiedzi są poprawne c) opowieść o przemianach wewnętrznych towarzyszących dojrzewaniu d) opowieść o kształtowaniu się nowych cech charakteru RozwiązanieWitaj na stronie Quizz.pl.. Co znajdowało się w alei Szucha?.

Jak długo trwa akcja "Kamieni na szaniec"?

Cyberpunk 2077 czy Wiedźmin - o której grze jest mowa?. Jakie przezwiaska mieli bohaterowie książki pt."Kamienie na szaniec"?. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. Książka ta -tak bardzo popularna, że już dla kilku pokoleń Polaków stanowi lekturę obowiązkową, wynikającą jednak nie z nakazu szkolnego, lecz z czytelniczego wyboru - ma swoją niezwykłą historię.Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury kamienie na szaniec': 10000+ Kamienie na szaniec - test Test.. wg PiotrbachonskiKamienie na szaniec - test - Kamienie na szaniec - Kamienie na szaniec - daty - Kamienie na szaniec - Kamienie na szaniec.. Test wiedzy z lektury - "Kamienie na szaniec" .. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania związane z nim!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Masz niedługo sprawdzian ze znajomości lektury "Kamienie Na Szaniec"?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zobacz: Kamienie na szaniec Aleksandra Kamińskiego24.. Siedziba gestapo, czyli niemieckiej policji politycznej, słynącej z bezlitosnego traktowania więźniów, wprowadzenia metod terroru.. Sprawdź się!. Czy znasz znaczenie tych symboli z fusów?. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. < test > 2010-03-22 13:16:3484% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza" 75% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Rozwiąż test!Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - sprawdzian z treści..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt