Przysięga odcinek 473 vod tvp pl

Pobierz

483 odc.. Kemal jest gotów zapłacić każdą sumę za udziały Meltem.. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.. Talaz próbuje zbliżyć się do Songul.. Ma posprzątać kamienicę.. Narin zostaje przewieziona do aresztu, gdzie składa zeznania.. Emir idzie do ojca Feride, który w końcu wyznaje mu prawdę o tym, że sprzedał córkę.. Dowiaduje się, że to ona spowodowała jej wypadek, a następna będzie jej córka, która jest jedyną przeszkodą na jej drodze do Kemala.. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.. Tulay płaci Cengizowi, by zabił Emira.. Następnego dnia ma być jej proces.. Meltem grozi, że jeśli Bade nie będzie milczała, zabije jej ukochanego .Songul wynajmuje Talaza do śledzenia Cavidan.. 491 odc.. Feride wybiera się na randkę, ale Emir nie chce jej wypuścić z domu.. Nedret robi prezent Kemalowi i Leyli, czym wprawia ich w zakłopotanie.. Munevver próbuje zatrzymać Kumru w domu, ale córka brutalnie ją odpycha.. seriale/obyczajowe Apetyt na życie seriale/obyczajowe Rajskie klimaty seriale/obyczajowe Siostry seriale/obyczajoweKemal pokazuje Narin dowody oszustwa Kumru.. Zamierza to wykorzystać.. Narin odbiera telefon siostry i zaprasza Leventa na rozmowę.. Cemre zawiadamia Emira, gdzie pracuje Feride.. Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 663, 664, 665 i kolejnych..

Przysięga odcinek 666 streszczenie.

Feride szuka nowej pracy.. Zapoznaj się ze streszczeniami poniżej.. Jutro 16:05 Odcinek 662.. Songul dokucza Melike.. 482 odc.. Umit niecierpliwi się czekając na narzeczoną.. Na rozprawie Kemal udowadnia w sądzie, że to nie Narin zabiła dziecko .Odcinki odc.. Ale okazuje się, że Emir i Reyhan są nierozłączni.. Okazuje się, że Feride porwała mafia.. OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VODCavidan jest przekonana, że jej plan działa.. W najbliższych dniach emisja odcinków 664, 665, 666.. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi.. Narin przeprasza Kemala za swoje postępowanie.Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.. 487 odc.. Gulperi .Do domu Emira przybywa niezapowiedziany i niechciany gość.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Rzuca się na Emira z nożem, ale to Emir go obezwładnia i rani w udo.. Jak podaje teleman.pl streszczenie 667. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin boi się o męża i zaczyna go szukać.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Sehriye namawia Narin, żeby pojechała na służbowy obiad Kemala.. Narin ukrywa przed mężem ważną wiadomość.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Narin zaczyna nową pracę jako kelnerka w restauracji.Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.. Cavidan jest przerażona, bo sytuacja wymknęła się jej spod kontroli..

Przysięga odcinek 664 streszczenie.

476 odc.. FACEBOOK.Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).. Cengiz zamierza trafić na jeden dzień do aresztu.Kumru, podczas badania USG, dostaje druzgocącą wiadomość.. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.. Tulay spotyka Kasima przed domem Emira.. Tulay jest wściekła.. Cavidan próbuje pomóc Feride.. Bliscy mężczyzny nie mogą uwierzyć we wszystkie oskarżenie.Odcinki Przysięgi dostępne są na stronie VOD.TVP.PL, a najnowsze epizody zostaną wyemitowane w dniach 20-24 czerwca 2022 o godz. 16:05 na TVP1.. Narin zostaje przewieziona do aresztu, gdzie składa zeznania.Songul próbuje skompromitować Melike przed Hikmetem.. 475 odc.. Belma idzie na policję, żeby odzyskać Zeynep.Erhan dowiaduje się, z jakiego powodu Kemal ożenił się z Narin.. Wie, że to niebezpieczna kobieta.Kumru jest zła, że matka powiedziała Narin i Kemalowi o ich przeszłości.. 484 odc.. Dlatego nie zamierza ich sprzedać.Emir zostaje zatrzymany w areszcie.. Emir jest zły, że znów musi pomóc Feride rozwozić jedzenie.473.. 473 odc.. Emir odnajduje dziewczynę, która podczas szamotaniny zabija napastnika.. Resit obiecuje Emirowi, że wyzna mu całą prawdę o Feride.. Chce sprawić, żeby kobieta sama odeszła z pracy.. Feride odkrywa, że to Emir załatwił jej nową posadę..

"Przysięga", odcinek 667: Streszczenie epizodu.

Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długo od jej ojca.. 481 odc.. Talaz nalega, żeby Cemre wróciła do domu.. Melike umawia się z Feride w parku.odc.. Emir robi.. ROZWIŃ.. Feride informuje go, że odchodzi z pracy.. Songul po raz kolejny poniża Melike.Emir dostaje zdjęcia pocztą kurierską i mailem, lecz jest zajęty Gulperi i nie otwiera poczty.. 663 wyemitowana zostanie w wtorek.Kumru przeprasza Kemala za swoje zachowanie.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Przysięga - odc.. 492 Zobacz także: obyczajowe Ja Wam pokażę!. Jutro 05:10 Odcinek 661.. Kemal wciąż się złości na Narin i nie chce jej wybaczyć.Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. 664 wyemitowana zostanie w środę.. 485 odc.. Emir zabiera ją i próbują uciec, choć nie jest to łatwe.. 477 odc.. Munevver chce wyjaśnić pochodzenie tajemniczej fiolki z lekiem.. 489 odc.. Narin i Kemal uważają, że powinna się dowiedzieć, ale matka jest przeciwna.. Songul stara się zbliżyć do Hikmeta.Emir jest w szoku.. 488 odc.. Jutro 20:20 Odcinek 70.. Ale Emir wraca do domu .Streszczenie 461. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Feride jest poniżana przez Emira na oczach całej rodziny.. Gulperi prosi Ahmeta, by wycofał przeciwko niemu oskarżenie.. Kumru po raz kolejny znajduje sposób, by wzbudzić litość siostry..

Dzisiejszy odcinek trafia tam po emisji w TVP 1.

490 odc.. Emir jest chory i chce mieć przy sobie Reyhan, ale ta jest rozdarta między nim a Gulsum.. 480 odc.. Odcinek 675.. Kemal zbiera dowody, żeby bronić ukochanej w sądzie .. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Feride znajduje nową pracę.. 474 odc.. Bade słyszy, jak Meltem głośno przemawia do Munevver.. Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira.. Narin jedzie do hotelu do Kemala.. Uważa, że Melike ma za duży wpływ na Hikmeta i chce się jej .Opisy i streszczenia odcinków serialu/programu Przysięga Program TV; Stacje.. Narin rozmawia z matką o Meltem.. Mężczyzna odzyskuje przytomność i trafia do aresztu.. Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.. Yildiz kradnie dla Meltem telefon Kemala i na jej polecenie dolewa do soku Narin prawie całą fiolkę leku.. Meltem okłamuje Narin, że jej udziały w firmie Kemala, to zabezpieczenie przyszłości Merta, któremu je kiedyś przekaże.. Feride mówi Emirowi, że nie jest zakochana.. 486 odc.. Zostanie on wyemitowany przez stację TVP 1 o godzinie 16:05.. Feride podczas sprzątania traci przytomność.. Próbuje się skontaktować z Cemre, ale dziewczyna nie odbiera.. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.. Ten zaczyna grozić Emirowi.Przysięga odcinek 665 streszczenie.. Dlatego uznaje, że czas, by Emir dowiedział się, że złodziejką jest Gulsum.. Mężczyzna znów ją prosi o rozmowę, ale bez skutku.. Cemre wpada we własną pułapkę, gdzie rani się w nogę.. Gulperi próbuje uciec Ahmetowi.. Emir zostaje zatrzymany w areszcie.. Nie wie, że jest chora.. Całość potrwa około 43 minuty.. Gulperi jest przerażona, kiedy pojawia się wuj Kasim.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Udostępnij:Ahmet dostaje się nocą do pokoju Gulperi i znów próbuje ją wykraść.. Zostaje oskarżona o podanie trucizny Kumru, w wyniku czego doszło do zabicia płodu.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie .Kemal zaprasza rodzeństwo na kolację..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt