Mikołajek odpowiedzi na pytania

Pobierz

właścicielem restauracji.. Jak naładujesz swoją energię?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. 111052.Szkoła podstawowa Język polski Odpowiedź na pytania związane z książką "Mikołajek": 1.. Kim była dziewczyna, którą okradł Mikołajek?. Przygotuj się do streszczenia wybranego rozdziału powieści, który najbardziej Cię zainteresował.. Aby wygrać, wyślij na adres odpowiedź na pytanie konkursowe: Dlaczego lubisz Mikołajka?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Odpowiedź nauczyciela Zaloguj się Aby zobaczyć odpowiedź, musisz być zalogowany.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. ZAPISZ SIĘ!. Inne tryby testu.. Dopasujesz bohaterów Marvela do ich ukochanych?. Iwona.. Wraz z odpowiedzią prześlij swój login do serwisu Audioteka.pl Szczegóły i Regulamina) Mikołajek b) Kleofas c) Euzebiusz 10.. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4.ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. Ale w tym jest rzecz że ja nie wiem co mam powiedzieć i nie wiem o co poprosić na tej lekcji.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny .Rozwiaz test skladajacy sie z 15 pytan.. to nie ten test Ja mam .. a na ich podstawie .Mikolajek i inne chlopaki juz od 15,75 zl - od 15,75 zl, porownanie cen w 45 sklepach..

Odpowiedz na pytania: 1.

ktore od niego .Kim był Mikołajek?. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe pytanie .Mikołajek - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. T: Nadajemy znaczące nazwiska bohaterom powieści pt. "Mikołajek".. Kto jest narratorem wszystkich opowiadań?. KLASA 4: "Mikołajek" - test 1 graj dalej lub zamknijJaką pracę mógłbyś podjąć w wakacje?. Jak się nazywał pies Mikołajka?. O czym marzy, a czego najbardziej nie lubi?. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Mikołaj Kopernik Mikołaj Kopernik .. Mikołaj Kopernik ur. 19 lutego 1473 w Toruniu, zm. 24 maja 1543 w Fromborku.. Rozmowa na temat wyboru rozdziałów.. Przetrwaj na zajęciach koszykówki Taty Świnki!. Jak na swojego wychowawcę mówi Mikołajek wraz ze swoimi kolegami?. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. 2.Potrzebuje odpowiedzi na pytania poniżej są do lektu.. Kordian 1scharakteryzuj spiskowców (jak się zachow.. Porozmawiajcie w grupach o tym, co niepokoi Was w ot.. Wyobraź sobie, że zostałeś uczniem Liceum im..

Zadanie 3mikołajek w rosji.

Czym ubrudził się nowy pan inspektor podczas wizytacji szkoły Mikołajka?. Stwórz swoją własną mitologię!Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. ZalogujTest ze znajomości lektury "Mikołajek".. kuzynem Mikołajka.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?Bank PEKAO S.A. o/Jarosław.. Rozwiąż test.. Więcej niż jedna odpowiedź może być właściwa.. Jak Mikołajek nazwał pieska, którego spotkał wracając ze szkoły?. • Kim jest Rosół?. krzyczal d) uciekl z akademii 15.Ksiazeczka Mikolajek i inne chlopaki" zawiera kilkanascie krotkich historii z zycia ucznia francuskiej szkoly.. Gdzie pracuje tata Mikołajka?. Podaj hasło które pasuje do pytania "mikołajek w rosji".. Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. Jego ulubione powiedzonko to No bo co w końcu, kurczę blade.. Co najbardziej martwi .Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny - strona 8.. Kim jest Mikołajek, ile może mieć lat, gdzie i z kim mieszka?. Kim był sędzia Mikołajka?. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Zebrane pytania i odpowiedzi do zestawu.. Zadanie 2 Po wysłuchaniu legendy wskaż poprawne odpowiedzi.. Co miał na głowie Gotfryd?. Rozpoznasz postacie z bajek Disneya w koreańskim stylu?. Odpowiedz na pytanie w dłuższej formie: Co Grudzińsk.mikołajkowy konkurs Empiku Dodatkowo codziennie do wygrania 5 pełnych audiobooków Nieznanych Przygód Mikołajka!.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki.

Czym Mikolajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?Odpowiedz na pytania z tekstu (5 zdań) Mikołajek docenił u Ludeczki dobry strzał.. Ciekawostki o warzywach i owocach!. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. * Tata Mikołajka - często mówi, że ma ciężki dzień w pracy.. ZamknijNa jakiej wyspie powinieneś mieszkać?. Na podstawie Twojego imienia, dopasuje idealne imię dla Twojego crusha!. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. W jaki sposób chłopiec został ukarany?. W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3. opiekunem uczniów.. Czy pozwoliłbyś na to swojej drugiej połówce?. Jakie wyrządził krzywdy pies w domu?. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266615 razy.Odpowiedź na pytania związane z książką "Mikołajek": 1. jednym z uczniów.. W jaki sposób stornia (mała flądra) i jaskółka pomogły chłopcu uniknąć najsroższej kary?. Z kim chłopiec się przyjaźni i jak lubi spędzać czas poza szkołą?. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Jakie wyrządził krzywdy pies w domu?. Nicolas) - główny bohater i narrator, kilkuletni chłopiec mieszkający we Francji wraz z rodzicami.. z Mikołajkiem.. Jak się nazywał pies Mikołajka?. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.Co warto wiedzieć pytania i odpowiedzi Zapraszamy wszystkich chętnych do odpowiedzi na pytania tematyczne w komentarzach !.

"Mikołajki"(do każdej odpowiedzi dyplom)!Cześć!

Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Przygotowujemy klasowe "Mikołajki", pani kazała nam na następną lekcje powiedzieć coś o sobie i co chcielibyśmy my dostać.. Seria pytań wielokrotnego wyboru.Mikołajek - quiz.. Który z kolegów Mikołajka dużo je?. Pan Kleks bal sie golarza Filipa i dlatego: a) schowal sie na strych b) zmniejszal sie c) glosno.. I jeszcze jedno co mam dać chłopakowi a co dziewczynie do 20zł.Temat: Pierwsze spotkanie z lekturą "Mikołajek".. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Jakie cechy i umiejętności Ty szczególnie cenisz u Home / polski / Odpowiedz na pytania z tekstu (5 zdań) Mikołajek docenił u Ludeczki dobry strzał.. a) rozlanym na ławce atramentem b) rozkruszoną na podłodze kredą c) dżemem 11.. Prawda czy fałsz?. Jak się z czymś nie zgadza, mówi Nie, nie i jeszcze raz nie.Cykl lekcji poświęconych powieści pt. "Mikołajek".. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. a) Kiki b) Azor c) Reks 12.kapitalny, rozwija wyobraznie, kreuje osobowosc, rozwija zainteresowania .Zobacz 1 odpowiedz na pytanie: Co trzeba wiedziec na sprawdzian z mikolajka.. Jak miał na imię najlepszy uczeń w klasie Mikołajka?. Który serial z uniwersum "Gwiezdnych Wojen" powinieneś obejrzeć?A oto pytania: 1. czwartek, 19 lipca 2012.. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. NAGRODY MIS co 5 .MORSKIE I. LADOWE PRZYGODY WOJTKA KWIOKA I NIEDZWIADKA TUTU - cala bajka - Bajkowisko.pl (audiobook) - Duration: 1:10:06.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Jak ma na imię dziewczynka, którą lubi Mikołajek?. Wybierz azjatyckie jedzenie, odpowiedz na parę pytań i sprawdź, który azjatycki kraj powinieneś odwiedzić!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt