Elif streszczenie odcinek 917

Pobierz

Kochankowie uciekają z domu!. Kochani, już wkrótce w Zranione Ptaki / Yarali Kuşlar pojawi się postać Melis, w rolę której wcieliła się Cemre Melis Çinar, widzom w Polsce dobrze znana jako Arzu z serialu Elif Kto tęsknił za Arzu, będzie mógł ponownie zobaczyć ją na szklanym ekranie, do czego serdecznie zachęcamy.. Publikujemy jej nowe zdjęcia Zranione ptaki "Zranione ptaki".Elif streszczenie odcinka 917 - co się wydarzy?. Czy Hümeyra przyzna się do zdrady?. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Hümeyra bezskutecznie próbuje przekonać Kerema, żeby zaakceptował Murata.. Seriale .. Tajemniczy mężczyźni znów poszukują Melek i Elif.. Melek, Inci i Tulay siedzą przy stoliku w ogrodzie.. Śledczy pytają Tulay, czy Veysel miał jakichś wrogów.Streszczenia odcinków 907-911 prezentujemy poniżej.. Tarik nie może się doczekać ucieczki z Raną za granicę, czeka.Elif układa ubrania w szafie, podczas gdy Vildan wpatrzona jest w ekran telefonu.. Kobieta nie potrafi ukryć swojego smutku - nie ma już wątpliwości, że na zawsze straciła Kerema, dlatego stara się przyspieszyć datę wylotu.Durmus zadłuża się w kasynie!. "Co się stało?". [Streszczenie + Zdjęcia] Zranione ptaki odcinek 69: Levent i Meryem zostają uratowani!. Jej pracodawczyni traktuje ją bardzo źle.. "Ponieważ na rachunku firmowym nie ma wystarczającej ilości pieniędzy"..

Elif odcinek 917.

Policja szuka Tarika.. "Byłam zaskoczona, kiedy powiedziałaś, że wyjeżdżacie" - mówi mama Elif.Streszczenie 915. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Humeyra nie może się pogodzić ze stratą dziecka.. Seriale podobne do Więźnia miłości.. Rok produkcji: 2017 Czas trwania: 50 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-01-28 21:11 .. Zakończenie roku akademickiego i jubileusz UTW.. Słuchacze nas zaprosili Cracovia.Streszczenia odcinków 917-921 prezentujemy poniżej.. Mężczyzna nadal szuka Melek.. [Streszczenie + Zdjęcia] Zranione ptaki odcinek 70: Meryem traci pracę przez Durmusa!. Tylko zobaczcie, jak wygląda.. [Streszczenie + Zdjęcia] Zranione ptaki odcinek 56: Siostry walczą ze sobą!. [Streszczenie + Zdjęcia] 1 lutego 2021 Turkweb.pl.. Levent odtrąca Melis!. [Streszczenie + Zdjęcia]Elif 1165, 1166 po polsku.. Tarik nie może się doczekać ucieczki z Raną za granicę, czeka tylko na to, żeby .. 353.Elif odcinek 916: Policja lokalizuje sygnał telefonu Mustafy!. Kerem i policja chcą go złapać!. Kolejny, 918. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 16 lutego 2021 roku.. Doznaje szoku, gdy zauważa, że ktoś opróżnił sejf w domu.Kerem i policja chcą go złapać!.

[STRESZCZENIE ODCINKA] "Elif" odcinek 917.

Domownicy cierpią razem z nią.. 19 kwietnia ·.. "Lepiej to składaj" - upomina dziewczynkę Vildan, odrywając wzrok od smartfona.. Z kolei Elif zaprasza do domu koleżankę, której bardzo smakują ciasteczka upieczone przez Melek.Elif Odcinek 915 / Elif.. Streszczenie odcinków serialu.. Zaintrygowana Humeyra postanawia ją.Elif odcinek 915 - Hümeyra jest zrozpaczona po stracie dziecka.. Rola w tureckim serialu przyniosła jej sławę.. 134: Meltem zostaje zatrzymana!Durmus zadłuża się w kasynie!. 135 i 136: Sakine spotyka Gulbin!. "Och, do nocy tego nie posprzątam" - wzdycha ciężko służąca.. Tylko Parla jest skupiona na sobie.. Tylko Parla jest skupiona na sobie.. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.. [STRESZCZENIE ODCINKA] Adriana Słowik 12.02.2021 17:56, Elif.. [Streszczenie + Zdjęcia] 2 lutego 2021Turkweb.pl 917: Kerem odbiera telefon od Filiz.. 916: Vildan jest w pokoju dziecięcym, który w ataku histerii zdemolowała Humeyra.. Hümeyra wyznaje rodzinie, że Tarik ją zdradza!. Kiedyś kobiety szalały na jego punkcie, a dziś?. Udostępnij.. - "Znowu się obijasz, ponieważ nie patrzę!".. Do Tülay przychodzą.Streszczenie 919. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Parla odbiera swoją suknię ślubną..

Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.

"Co się stało?. 135 i 136: Sakine spotyka Gulbin!. - "A jeszcze .Streszczenie 938. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek rozpoczyna nową pracę, jest nieświadoma tego, jak będzie jej źle.. Komentuj .. Zobacz galerię 10 zdjęć Elif - odcinek 907 Mustafa dowiaduje się o śmierci Veysela.. Hümeyra jest zrozpaczona po stracie dziecka.. Dziewczyna próbuje przekonać Sureyyę, że to kerem wybrał dla niej kreację.. "Elif" odcinek 917. w poniedziałek, 15.02.2021 o godz. 14:00 w TVP1!. Melis zrzuca Hulyę ze schodów!. [Streszczenie + Zdjęcia] Zranione ptaki odcinek 56: Siostry walczą ze sobą!. Produkcję można oglądać także na stronie.Streszczenie 917. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Kerem zostaje poinformowany, że na koncie bankowym brakuje pieniędzy.. "Przepraszam, że przeszkadzam, ale to naprawdę ważne" - mówi pracownica.. Jak potoczyły się Çağli Şimşek?. Wtorek 16.02.2021 06:05 Odcinek 917 TVP 1 Powiązane artykuły Elif Selim z "Elif" bardzo się zmienił.. Streszczenie odcinka [15.02.2021] | Dziennik Polski Zobacz również Myślenice.. Domownicy cierpią razem z nią.. Parla zaprasza Sureyyę na swój ślub z Keremem!. Mężczyzna zamyka ją w szopce!. "Kerem jest w szoku, gdy dowiaduje się, że z konta firmy zniknęły pieniądze..

Odcinki […]"Elif", odcinek 918: Gdzie i kiedy oglądać?

Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 15 lutego o godzinie 14:00.. "Przepraszam, że przeszkadzam, ale to naprawdę ważne" - mówi pracownica.. Zauważa przyjaciółkę w okolicy jej domu, chociaż Rana twierdziła, że nie ma jej w mieście.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. 134: Meltem zostaje zatrzymana!Elif - serial.. Nie zaprzestaje jednak poszukiwań Melek.. "Musimy dokonać płatności, ale niestety nie jest to możliwe".. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Levent, Cemil i Ayse szukają jej!. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo .Zranione ptaki odcinek 71: Omer martwi się o Meryem!. Elif wszystkie odcinki po polsku Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej.. Zaraz potem widzi, że sejf w.Streszczenia odcinków 917-921 prezentujemy poniżej.. "Dlaczego?".. Melis zrzuca Hulyę ze schodów!. Jedynie Parli nie udziela się smutna atmosfera, bo kobieta jest zadowolona z.Streszczenie 907. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Mustafa dowiaduje się o śmierci Veysela.. Nie czekaj i już teraz przeczytaj streszczenie 917. odcinka Elif!Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt