Edukacyjne aplikacje dla dzieci

Pobierz

Do aplikacji można ściągnąć dodatkowy pakiet szablonów i pieczątek, co zapewnia zabawę na długie godziny.Angielski dla dzieci - 7 diamentów Licencja: testowa (demo) Wciągająca gra edukacyjna przeznaczona dla najmłodszych użytkowników komputera.. Pobierz dla iOS Pobierz dla Android.Niezwykłe przygody marynarza Fiete to idealny start dla najmłodszych użytkowników świata aplikacji.. To doskonała aplikacja wykonana przez wrocławskie studio Digital Melody, która łączy zabawę z nauką języka obcego, najlepsza dla dzieci powyżej drugiego roku życia.. Jedna z dwóch w tym zestawieniu aplikacji, która z założenia nie jest grą, lecz aplikacją edukacyjną ze sporymi elementami grywalizacji (nagradzania za postępy w nauce).Najlepsze aplikacje edukacyjne 10, w których dzieci będą się dobrze bawić, aby dowiedzieć się o ludzkim ciele, niebie, algebrze i sposobie kodowania.Joypa Colors - to magiczny świat, który ożywa po pokolorowaniu.. - Rozwiąż labirynty coraz większe trudności .. Ściągnij .Aplikacje edukacyjne dla dzieci to połączenie przyjemnego z pożytecznym.. Dziecko nie tylko nauczy się rozpoznawać cyfry od 0 do 9, ale również za pomocą szablonów zacznie wykonywać proste zadania matematyczne.. Dzięki wesołym postaciom, nauka słówek jest łatwa i przyjemna.. Angielski lektor w postaci pandy pomaga dziecku nauczyć się nazw kolorów, zwierząt i dźwięków.Miliony najnowszych aplikacji, gier, utworów muzycznych, filmów, seriali telewizyjnych, książek, czasopism oraz innych treści na Androida..

Gry dla dzieci 8+ 23.

Gra dostępna na system operacyjny iOS.. Jest typowym przykładem rozwiązania łączącego zabawę i naukę.Dla dzieci szczególnie polecane są również będące do porania za darmo aplikacje: Szkoła Koziołka Matołka i Gcompris, które zawierają zestawy ćwiczeń edukacyjnych i lekcje z przedmiotów początkowych klas szkoły podstawowej.Serwis dla dzieci i młodzieży zawierający materiały edukacyjne z większości przedmiotów.. To prosty program, który pomoże w nauce cyfr i przedstawi podstawy liczenia.. Istnieje wiele aplikacji adresowanych do grona najmłodszych odbiorców.. To wyjątkowa gra wczesnego uczenia się z realistyczne odgłosy owadów i jakości zdjęcia które małe dzieci, przedszkolaki i przedszkole dla dzieci w wieku cieszyć się.. Propozycja dla dzieci w wieku 2-6 lat, która wprowadzi je w świat cyferek.. Pobierz aplikację Gry edukacyjne dla dzieci 3-6 i korzystaj z niej na iPhonie, iPadzie i iPodzie touch.Ta aplikacja edukacyjnych i zabawy pomaga młodym dzieciom więcej na temat świata owadów rozwijając ich koordynację oko ręka, logiczne umiejętności rozwiązywania i umiejętności pamięci.. Dla maluchów.. Aplikacje tego typu są coraz częściej wybierane przez nauczycieli jako pomoce dydaktyczne na lekcjach..

Oto kilka interesujących aplikacji dla dzieci w różnym wieku.

Korzystaj z nich w dowolnym miejscu i czasie na wszystkich swoich urządzeniach.Drugą aplikacją, której warto się przyjrzeć, jest iLearn: Numbers & Counting for Preschoolers.. W tej interaktywnej książce zdjęciowej dzieci poznają wyspę bohatera oraz pomagają mu w codziennych czynnościach, jak gotowanie, sprzątanie, zmienianie opon w aucie, a nawet ładowanie towaru na statek.To aplikacja zawierająca interaktywną książeczkę w polskiej wersji językowej oraz edukacyjne zabawy dla dzieci, wprowadzające je w świat pierwszych słów oraz uczące czytania.Program - legenda, jedna z najbardziej znanych aplikacji edukacyjnych open source.. Gracze budują swoje metropolie i zdobywają nagrody.. - Naucz się rozpoznawać ponad 100 zwierząt, w tym ich dźwięków .. Gra w dopasowywanie - Znajdź i połącz dwa przedmioty, które do siebie pasują.. Obejrzyj zrzuty ekranu, przeczytaj najnowsze recenzje klientów i porównaj oceny aplikacji Gry malucha dla dzieci.Świat kreskówki dla dzieci Jeśli ty i twoje dziecko lubicie serial Masza i Niedźwiedź, to jesteście już w trakcie czytania..

Gry w dopasowywanie dla przedszkolaków i młodszych dzieci.

android android aplikacje android darmowa aplikacja aplikacja aplikacja na Android Aplikacja na Androida aplikacja na iPhona aplikacja na iPhone darmowa darmowa aplikacja Darmowa aplikacja Android Darmowa .Wpis na naszym blogu, w którym opisaliśmy najpopularniejsze aplikacje i platformy e-learningowe dla dorosłych odbił się na tyle szerokim echem w sieci, że postanowiliśmy kontynuować tę serię - tym razem mowa będzie o platformach edukacyjnych dla dzieci.. Tablet lub smartfon mogą okazać się świetnym narzędziem do nauki i rozwoju Twojego dziecka.Aplikacje edukacyjne dla dzieci w wieku do lat 8.. W trakcie zabawy dzieci uczą się angielskiego wędrując po zagadkowym mieście.Zabawka edukacyjna zaprojektowana z myślą o dzieciach, które skończyły 4 lata.. Umożliwia rysowanie, kolorowanie, i to co dzieci lubią najbardziej: rysowanie za pomocą pieczątek.. Gry edukacyjne sprawiają, że nauka staje się dla dzieci przyjemnością, dzięki czemu łatwiej przyswajają nowy materiał.Prezentujemy zestawienie ciekawych portali edukacyjnych i stron www dla dzieci.. Gra Kształty i Kolory zawiera: − Gry edukacyjne dla dzieci w wieku 1-5 lat − Układanki dziecięce dla 3-latkówLicencja: testowa (demo) Squla to platforma edukacyjna dla uczniów szkoły podstawowej (klasy 1-6), a także dzieci z przedszkola i zerówki..

Aplikacje edukacyjne dla dzieci redakcja 20 września 2017.

Pierwsza wersja zestawienia został opublikowana w 2014 r. Od tego czasu część portali zakończyła działalność, część zmieniła adresy - dlatego też lista ulega ciągłej ewolucji.Gry edukacyjne dla dzieci.. Propozycji gier edukacyjnych dla najmłodszych jest na rynku sporo, wśród nich są takie, które .Gry online edukacyjne Edukacyjne gry online umożliwiają naukę przez zabawę.. W aplikacji znajdziemy trzy gry: Word Factory, Word Race oraz Word Tower, które pomagają dzieciom ćwiczyć wymowę i utrwalać słownictwo z lekcji.. Ta gra edukacyjna w prosty i przyjemny sposób wprowadza najmłodszych w świat cyfr.. Materiały edukacyjne dla niemowląt, dzieci rocznych i 2-letnich, przedszkolaków, a także dzieci i młodzieży szkolnej obejmują zestawy do nauki czytania, matematyczne zabawy z kartami, planszowe gry matematyczne, a także materiały edukacyjne do rozwoju manualnego i motorycznego, rozwoju pamięci i wyobraźni.‎Przeczytaj recenzje, porównaj oceny użytkowników, obejrzyj zrzuty ekranu i dowiedz się więcej o aplikacji Gry edukacyjne dla dzieci 3-6.. Najlepsze z nich nie tylko umilają czas, lecz także pozwalają na poszerzenie wiedzy.. Do każdego tematu udostępniony jest film pozwalający usystematyzować wiedzę oraz ćwiczenia dotyczące poruszanych w filmie zagadnień i słowniczek z wyjaśniający najważniejsze hasła.Aplikacje edukacyjne dla dzieci.. Jak zachęcić dziecko do nauki?. Wszystkie są kolorowe i zachęcają do nauki przez zabawę, sprawiają, że korzystanie ze smartphona przez najmłodszych jest czymś więcej niż bezmyślnym klikaniem w ekran.Materiały edukacyjne dla dzieci w wieku 0-12 lat.. Najlepiej poprzez zabawę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt