Przysięga 473 streszczenie

Pobierz

Następnego dnia ma być jej proces.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 493, 494, 495, 496 i kolejnych.. Została "sprzedana" przez ojca za długi.. Udostępnij.. "Wydaje się, że nie ma tu nikogo" - mówi dziewczyna.. Chcą dowiedzieć się, czy Masal na pewno jest córką Kemala.Przysięga odcinek 483: Narin pyta Kemala, czy się z nią ożeni!. Następnego dnia ma być jej proces.. Kemal wpada w panikę [1.10.21] "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP 1.. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.Przysięga - odcinek 473 Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.. Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.. Zostaje oskarżona o podanie trucizny Kumru, w wyniku czego doszło do zabicia płodu.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Kemal i Narin odwiedzają byłą żonę Kemala, Seyhan.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Co wydarzy się w 473 odc Przysięga?. [Streszczenie + Zdjęcia] 29 września 2021Turkweb.pl 497: Kemal podnosi się gwałtownie na równe nogi.Przysięga odcinek 473: Feride zostaje zamknięta w domu lichwiarza!.

Kemal próbuje uratować Narin!...Przysięga nowe odcinki streszczenie.

Feride stara się uciec mężczyźnie, który.. zapłacił za nia jej ojcu!. Feride nie potrafi uwolnić Emira, za chwilę na miejsce powróci Resit.. Kilka metrów dalej stoi Munever i rozmawia przez telefon.Przysięga odc.. Następnego dnia ma być jej proces.Przysięga odcinek 473.. Kemal doradza Emirowi, jak załagodzić sytuację z Feride.. Przysięga - opis 473 odc.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. Songul boi się zemsty Cavidan i prosi Talaza o pomoc.. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.. .Przysięga - odc.. W 484 odcinku serialu Przysięga Songul jest urażona i namówiona przez Hikmeta postanawia wrócić do domu.. Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 44 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-09-02 21:09 .. Narin zostaje przewieziona do aresztu, gdzie składa zeznania.. Streszczenie.. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem.. Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.. Kemal i Narin szykują się do wyjazdu.. Emir i Feride jej szukają i w końcu namierzają sygnał z jej telefonu.. "Wkrótce się dowiemy" - mówi syn Hikmeta i szarpie za drzwi prowadzące do magazynu.. emir domyślił się, że Feride może znaleźć się w niebezpiecznej sytuacji i z miejsca udaje się na jej poszukiwania Narin zostaje zawieziona do aresztu, gdzie musi złożyć zeznania.Przysięga Odcinek 473 / Przysięga..

473 streszczenie szczegółowe Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.

Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 43 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-08-25 21:08.. Oya i Melike całkowicie ponoszą porażkę przy okazji opieki nad płaczącym dzieckiem.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga Przysięga 492 streszczenie odcinka.. - "Są zamknięte".Przysięga odcinek 473: Feride zostaje zamknięta w domu lichwiarza!. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza.Ten upada nieprzytomny obok Cavidan!. Tymczasem Feride i Emir docierają przed opuszczony budynek, skąd pochodzi sygnał telefon Cavidan.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Narin tymczasem jest załamana, a Kemal stara się ją pocieszyć.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. [Streszczenie + Zdjęcia] 9 września 2021Turkweb.pl 483: Kumru siedzi na ławce przed szpitalem psychiatrycznym.. Narin zostaje przewieziona do aresztu, gdzie składa zeznania.. Songul i Talaz uciekają w ostatniej chwili.. NOWE Przysięga - to wydarzy się po weekendzie.. Narin dostaje od matki wyjątkowy prezent.Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długo od jej ojca.. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.Przysięga, odc.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć..

Zostaje oskarżona o podanie trucizny Kumru, w wyniku czego doszło do ...Przysięga 484 streszczenie szczegółowe.

Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Przysięga odcinek 497: Kemal nie akceptuje prawdy!. Songul i Talaz mają ranną Cavidan.. Co stanie się w 396 odc Przysięga?. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.. Narin zostaje przewieziona do aresztu, gdzie składa zeznania.. Mężczyzna ma problemy z zaufaniem.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Przysięga 493 streszczenie odcinka.. Oskarża Narin, że celowo chce rozbić jego rodzinę!. Kemal próbuje uratować Narin!. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Czas trwania: 44min.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.. Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała.. Wśród gości pojawia się Kumru z prezentem dla siostry.. Przysięga odcinek 473: Feride zostaje zamknięta w domu lichwiarza!. Następnego dnia ma być jej proces.. Komentuj .. Była żona Kemala.. Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.. Teraz próbuje uciec .Streszczenie odcinka.. Emir chce wszystko naprawić!. Udostępnij.. Reyhan wychowała się na prowincji..

Emisja: środa, 8 września 2021 - streszczenie Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.

Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.Przysięga odc.. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.Odcinek 490.. Cavidan trafia do szpitala.. [Streszczenie + Zdjęcia]Streszczenie 473. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Feride znajduje się w ciężkiej sytuacji.. Komentuj.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. [Streszczenie + Zdjęcia] 26 sierpnia 2021Turkweb.pl 473: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek.472 odcinek Przysięga będzie można zobaczyć we wtorek, 7 września 2021 od 16:05 na kanale pierwszym TVP.. Streszczenie odcinka [06.10.2021] redakcja 5 października 2021, 6:44Streszczenie 483. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal czyta wiadomości Narin.. Narin zostaje przewieziona do aresztu, gdzie składa zeznania.. Kemal próbuje uratować Narin!. Zaczyna się noc henny.. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.Przysięga - odcinek 473 Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.. Kemal zbiera dowody, żeby bronić ukochanej w sądzie.Przysięga - opis 396 odc.. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt