Śmieszne wierszyki z okazji dnia matki

Pobierz

Kocham Cię Mamo!6 days ago3 days ago1 day ago3 days ago3 days ago Dziś moje serce mówi: dziękuję Mamo za Twa miłość.May 24, 2022NA NASTĘPNEJ STRONIE: KOLEJNE ŚMIESZNE ŻYCZENIA I WIERSZYKI NA DZIEŃ MATKI 2015 Mamo!. *** Wiem, że czasem nie masz ze mną łatwo.. To czas późnej wiosny, kiedy świat budzi się do życia.śmieszne życzenia na dzień matki Mamo moja kochana, Nie bądź na mnie zła, kiedy jesteś przeze mnie niewyspana, Nie myśl, że mi na Tobie nie zależy od rana, Tylko dlatego, że nie zrobiłam Ci ulubionego śniadania.. życzenia na urodziny mamy zabawne, wesołe życzenia urodzinowe dla mamy, śmieszne wierszyki na urodziny dla mamy, krótkie życzenia dla mamy, Darmowe wróżby.. Pocałuję Cię w oko, żeby Ci słonko świeciło!. Niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat.May 26, 2021Niedługo Dzień Matki.Wychodząc temu naprzeciw, napisalam zabawny dialog dwóch mam ,które spotkały się w parku.Scenka świetnie się nadaje na szkolną czy przedszkolną uroczystość z okazji Dnia Matki.Mam nadzieję ,ze dostarczy Wam i Waszym dzieciom wiele radości.To taki teatr prawie prawdziwy.May 26, 2022May 24, 2022May 26, 2021Sto lat z okazji urodzin!. Życzę Tobie mamo szczerze, życzę zdrowia i radości.. Mamo.May 26, 2021May 23, 2022Życzenia na Dzień Matki od syna i synowej Kochana Mamo!. "Dla mamy" Moja kochana mamusiu to dla Ciebie ten wierszyk, Dla Ciebie słońce i chmury, dla Ciebie tęcza i wietrzyk..

***Poniżej znajdziesz nasze propozycje życzeń i wierszyków z okazji Dnia Mamy.

Dziękuję Ci Kochana Mamo za to, że mnie bardzo kochasz.. May 19, 2022May 23, 2022May 26, 2021May 26, 2021May 26, 2022Dziś w Dniu Matki przyjmij proszę, Te życzenia skromne me.. Pocałuje Cię w policzek, żeby na zawsze rumiany był!. Bądź szczęśliwa mamusiu dziś, jutro, codziennie.Dla Ciebie Mamusiu na Dzień Matki Z serduszka mam życzenia i te piękne kwiatki!. Puszyste georginie na marzeń spełnienie.. W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. TAROT Z .Jun 21, 2021I butki- te od Kopciuszka z balu- żeby Cię wszyscy podziwiali.. Wieczorem ostatni w domu gasisz światło.. Spis treści: Wiersze dla mamy z okazji Dnia Matki Wierszyki dla mamy Wiersze dla mamy z okazji Dnia Matki Życzenia na Dzień Mamy powinny płynąć prosto z serca, to oczywiste.czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek.. Wybacz, że czasem jestem niedomyślna, może zbyt leniwa I pamiętaj, że z Tobą lub za Ciebie bym nawet w ogień wskoczyła!. Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień.. Spać idziesz, gdy my już śpimy, wczesny ranek Cię budzi?. Leśne konwalie małe na szczęście trwałe!. Mój los jest w Twoim ręku.. Fiołeczki małe na zdrowie doskonałe.. Dzień Matki co roku przypada na 26 maja..

Możesz wybrać, czy wolisz rymowane wierszyki, czy wiersze bez rymów.

Twój uśmiech otwarłaś dla mnie, zamknęłaś w sercu każdy smutek.. Wiosną i latem- kwiaty, jesienią- liście jesienne.. Życzę Ci by z Twego serca, Płynął zawsze dar miłości.. Ale wiedz tato, że mi życie zdobisz.. Dla Ciebie pośród wielu życzeń najsłodsze na świecie słodycze.. Dla swojego dziecka wszystko zrobisz.. Dzięki Tobie się rozwijam i idę przez życie bez lęku!. W dniu tak uroczystym, w dniu Twojego święta, składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt