Mikołajek'' - test z odpowiedziami

Pobierz

właścicielem restauracji.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. "Mikołajek" - test 1 "Mikołajek" - test 2 "Mikołajek" - test 3; Baśnie: "Bajka o rybaku i rybce" Baśnie: "Kopciuszek" Baśnie: "Kopciuszek" - opis postaci; Baśnie: "Kopciuszek" - plan wydarzeń; Legendy: "O Lechu, Czechu i Rusie" Legendy: "Piast Kołodziej" Legendy: "Legenda o Królu Kraku" Autorzy lektur - klasa 4Mikołajek - Test.. 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Jak Mikołajek nazwał pieska, którego spotkał wracając ze szkoły?. Testy: Lektury szkolne.. a) Alcest b) Gotfryd c) Ananiasz d) tata e) mama f) Mikołajek 4) Kto jest najgorszy w klasie?Super!. Rozwiąż test!Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Tagi #lektury Inne tryby testu.. opiekunem uczniów.. Alcest - jest gruby i ciągle je Gotfryd - jego tata jest bardzo bogaty i kupuje mu mnóstwo zabawek Kleofas - jest najgorszym uczniem w klasie DalejWypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Inne tryby testu.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik..

Autorem przygód Mikołajka jest: (test z odpowiedziami).

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Quiz nadesłany przez Filipa Chłopickiego z Mamą na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Lubisz CzasDzieci.pl?. sprzedać Kleofasowi swoje zabawki.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Mikołajek test online.Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Mikołajek - test znajomości lektury.. Rozwiąż test.. z Mikołajkiem.René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. następna publikacja ».. Test rozwiązywano:Mikolajek, test z lektury Mikolajek Test wiedzy z lektury.. Czym ubrudził się nowy pan inspektor podczas wizytacji szkoły Mikołajka?. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Antygona - test znajomości lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Materialy powiazane z testem: Test: Opowiesci z Narnii.Witaj na Sprawdziany 24 - największej bazie sprawdzianów, testów, książek nauczyciela i odpowiedzi..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki.

Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. a) Gotfryd b) Kleofas c) Mikołajek d) nikogo e) Ananiasz f) Alcest 3) Kto najbardziej lubi jeść?. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/2022; Zachęcamy do udziału w akcji "Paczuszka dla Maluszka" .1/11 Jak się nazywał najlepszy przyjaciel Mikołajka?. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieQuestion 18.. Przemyśl.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Rozwiąż test: Pan Tadeusz: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Dziady cz. III: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Chłopcy z Placu Broni: Ferenc Molnár: Rozwiąż test: Antygona: Sofokles: Rozwiąż test: Katarynka: Bolesław Prus: Rozwiąż test: Dziewczynka z parku: Barbara Kosmowska: Rozwiąż test: Opowieść wigilijna: Karol Dickens: Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotemSuper!. Super quiz.Bardzo lubię Mikołajka.. Statystyka testu.. Brakuje odpowiedzi.. Kiedy w czasie ucieczki z domu Mikołajkowi skończyły się pieniądze, chłopiec postanowił: answer choices.. Perypetie Mikołajka przedstawiono w kilkunastu książkach - powieść autorstwa: Goscinny Rene , Sempe Jean-Jacques.. a) pan Dubon b) Mikołajek c) dyrektor d) mama e) tata f) Gotryd 2) Kogo tata jest bogaty?.

1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: mikołajek" (lektura obowiązkowa) - test podsumowującyMikołajek sprawdzian z lektury z odpowiedziami "Mikołajek" - test 1.

Powodzenia!. Udostępnij.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Powiązane z testem.. a) rozlanym na ławce atramentem b) rozkruszoną na podłodze kredą c) dżemem 11.. Quiz wiedzy o lekturze szkolnej.. Wyjątek zrobiła, gdy chłopak dostał od wujka magiczną szkatułkę.. pójść nazajutrz do pracy.. Ostatnie wpisy.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.. Rozpocznij test.. Rozwiąż test!a) Mikołajek b) Kleofas c) Euzebiusz 10.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Przewiń.. « poprzednia publikacja.. Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Brakuje odpowiedzi.. Poprzedni Następny .. Na pewno nie trafiłeś tu przypadkiem!. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Rozpocznij test.. jednym z uczniów.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka?. sprzedać w sklepie swoje zabawki.. Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Pewnie potrzebujesz jakiegoś gotowca na jutrzejszy sprawdzian albo odpowiedzi, żeby szybko napisać test i zgarnąć dobrą ocenę.wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.Plik Mikolajek czesc 1 test z odpowiedziami zgodny z ksiazkam i materialem.rtf na koncie uzytkownika paula8137 Data dodania: 7 maj 2017 ..

Autorem "Mikołajka" jest: René GoscinnyFerenc MolnárJan BrzechwaAntoine de Saint-Exupéry.René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.Mikołajek część 1 test z odpowiedziami zgodny z książkąm i materiałem.rtf.

Jean de La Fontaine.Mikołajek i inne chłopaki - test z treści lektury | tekst nr 27048.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. (1 KB) Pobierz.. Przesłano: 2015-04-19.Święty Mikołaj - quiz wiedzy o Mikołaju.. • Kim jest Rosół?. dodany: 2011-08-10 21:13:57, przez: Jessica.Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Jak dużo wiesz o świętym Mikołaju?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.. Wydarzenia przedstawione w ksiazce sa: a. prawdopodobne b. fantastyczne c. nieprawdopodobne d. fantastyczne i prawdopodobne 10.Cwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Jak miał na imię nowy uczeń w klasie Mikołajka?Odpowiedzi do testu z lektury "Mikołajek" 1 kwietnia, 2020 Opublikowano w Aktualności.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt