Napisz e-mail do koleżanki/kolegi z niemiec w e-mailu

Pobierz

Question from @fggrfssd - Gimnazjum - Język niemiecki.. batdzo prosze o pomoc : D z góry dziękuje : ) Zgłoś nadużycie.E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy -jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz -z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej ) +0 pkt.Najczęściej jest to mail prywatny, do kolegi lub koleżanki, więc zazwyczaj ma formę bardziej nieoficjalną.. - Odrabiamy.pl Język niemiecki - szkoła podstawowa Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku.. Gdzie jesteś?. 2012-01-04 16:24:34; Napisz do kolegi z Kanady e-mail w którym: 2012-02-06 18:26:30; śmieszny e-mail do kolegi!. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. szybko na zaraz krótkimi prostymi zdaniami na poziomie I-II kl gim i nie translatorem.. Podpisz się jako XYZ.. Na wtorek bym prosił:) Tak na możliwości 3gim.6,633 wizyt.. *opiszesz koleżankę internetowa.. *Uzasadnij dlaczego uwazasz te .. Search.Napiszesz e-mail do kolegi o wakacjach?.

Napisz e-mail zgodnie z poleceniem.

Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.. *jakie czynności wykonujesz na komputerze.. -poinformuj gdzie mieszkasz nad morzem -napisz jakie masz towarzystwo -napisz kiedy zamierzasz wrócić do domu -zapytaj jak ona spędziła wakacje.. 0 ocen | na tak 0% 0 0Elementy składające się na e mail do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku 1.. Wyraź smutek, że nie możesz uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym tej koleżanki.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Co tam robisz?. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. 2010-01-18 20:53:52; Napisz list/ e-mail po niemiecku do kolegi z niemiec.. *Opisz jak ona wyglada.. Wyjechałaś na wakacje do Grecji.. 3.Napisz e-mail do koleżanki z niemiec w którym napiszesz że jesteś na wakacjach nad morzem.. * Opisz w jakich okolicznosciach poznałas/poznałes ta osobe.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata..

Mam napisać e-mail o wakacjach do kolegi.

W emailu napisz do jakiej szkoly chodzisz, wymien swoje ulubione przedmioty i zajecia pozaszkolne, napisz co robisz w sobote i niedziele, zapytaj koleżankę/kolegę, które przedmioty lubi, a których nie lubi, zapytaj, jacy są jego/jej koleżanki i koledzy.. Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.. Napisz e-mail do kolegi, w którym opiszesz, jak wygląda twoje nowe mieszkanie.. Zwykle naszym zadaniem jest opisanie jakiejś zaistniałej sytuacji lub zaproszenie na różne wydarzenia, zamieszczając w tym opisie informacje, które są podane w poleceniu.. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .W e-mailu do kolegi z Niemiec: - opisz, jak w twojej rodzinie obchodzi się święta Bożego Narodzenia, - wyjaśnij, dlaczego lubisz to święto, - napisz, że zapraszasz go do siebie w zbliżające się ferie.. Z kim jesteś?. Odpowiedz.. Reklama Odpowiedź 4.6 /5 22 itsargo Odpowiedź: HalloAutor: ~iwona Dodano: 26.1.2012 (16:59) napisz maila do kolegi / kolezanki z niemiec w którym.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćnapisz e-mail do koleżanki z niemiec w którym powiesz że: a)jesteś chora b)co ci dolega c)że byłaś u lekarza d)musisz zostać przez 2 tygodnie w domu proszę pomóc.to na jutro ;( +0 pkt..

2016-01-01 18:18:14Napisz e-maila po niemiecku.

Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Zmieniłeś miejsce zamieszkania.. Odpowiedzi: 0 .. Poznałaś/Poznałeś ostatnio osobe ktora wywarla na Tobie duze wrazenie.Napisz do swojej niemieckiej przyjaciolki z Koloni e-mail.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz e-mail do swojej koleżanki lub kolegi zgodnie z poleceniem.Obejrzałeś ostatnio sztukę teatralną , która wywarła na tobie duże wrażenie.Piszesz e-mail do swojego kolegi z niemiec , w… poniżej.. E-mail po niemiecku - zasady pisaniaNapisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : *sposób w jaki znalazłeś/łaś ta pracę oraz warunki, jakie musiałeś spełnić *zespół, w którym pracowałeś/ łaś i panującą w nim atmosferę * wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione pieniądze i plany na resztę wakacji.11 sty 2009. witam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł, -że za rok planujesz podobną podróż i proponujesz .Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku 1..

Napisz e-mail do kolegi, w którym opiszesz, jak wygląda twoje nowe mieszkanie.

Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić 50 do 100 słów.Napisz do kolegi e-mail do kolegi / koleżanki z kanady w którym opiszesz swój ulubiony zespół muzyczny z Polski 2015-11-16 16:37:56; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki o ,,kłopotach" z nowymi ubraniami 2017-04-02 11:39:04; Mam zadanie domowe, z polskiego.. Droga Koleżanko!. (Warto zaznaczyć, że E-mail oder SMS zawsze są rodzaju żeńskiego - często jest to mylone) 3.Napisz email do kolegi/koleżanki z Niemiec.. Jaka jest pogoda?. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.. *Opisz jak spedzicie wspolnie czas wolny.. PROSZĘ TYLKO NIE Z TŁUMACZA!. W e-mailu do kolegi z Niemiec : - napisz w jakim domu teraz mieszkasz ( blok, kamienica itd. ). Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku 1.. 3.Elementy składające się na e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku 1.. Question from @KC5354 - Gimnazjum - Język niemieckiNapisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. *opiszsz swoje hobby i co robisz w czasie wolnym.. Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt